Dołącz do mentorów YBP

MASZ DOŚWIADCZENIE BIZNESOWE I CHCESZ DZIELIĆ SIĘ NIM W SENSOWNY SPOSÓB? CHCESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ ROZWOJU POCZĄTKUJĄCYCH POLSKICH FIRM I TWORZENIA NOWYCH MIEJSCE PRACY?

Społeczna odpowiedzialność

Mentorzy mają wpływ na rozwój świadomych przedsiębiorców i tworzenie nowych miejsca pracy

Promocja i możliwość networkingu

Udział w uroczystościach i spotkaniach daje możliwość networkingu i poznania społeczności YBP

Rozwój kompetencji

Mentorzy rozwijają swoje umiejętności mentoringowe oraz uczą się i są inspirowani przez młodych przedsiębiorców

Szkolenia i RUM

Mentorzy biorą udział w szkoleniach i spotkaniach Rozwoju Umiejętności Mentoringowych (RUM), w których uczą się i dzielą z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zgłoś się...

Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, menadżerem lub specjalistą w swojej branży i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury na Mentora YBP. Aby dołączyć do grona mentorów YBP, należy zapoznać się z prezentacją na temat roli, potrzebnych kompetencji i doświadczenia mentora. Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy wyslać na adres mailowy biuro@ybp.org.pl, a nastepnie wziąć udział w spotkaniu zapoznawczym.

W razie wszelkich pytań, lub chęci wcześniejszej rozmowy prosimy o kontakt na adres email – adrian.migon@ybp.org.pl z tytułem ” Kandydat na mentora- pytanie” lub o kontakt tel. pod numer (+48) 531 987 711 w celu umówienia się na rozmowę telefoniczną/spotkanie.

...i wypełnij formularz